SDH Tišnov

26.výjezd jednotky - Požár potravin na sporáku

Květnická 1614, Tišnov

Den s hasiči v Tišnově

Den s hasiči byl název atraktivní akce, která se v sobotu 18. června od 9 hodin uskutečnila na náměstí Míru v Tišnově.

Během akce prezentovali hasiči z tišnovské stanice HZS JmK, Chemické laboratoře ŠS Tišnov a SDH Tišnov svou zásahovou techniku a připravili pro občany Tišnova statické i dynamické ukázky. Předvedli například hašení s IFEXEM, vyprošťování z havarovaného vozidla, atd. Akci svou prezentací doplnili i příslušníci Policie ČR z obvodního oddělení Tišnov a zdravotníci ze ZZS Tišnov. Po celé dopoledne byl pro děti připraven program preventivně výchovné činnosti z oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva s názvem Hasík. Děti se například dozvěděly jak si mohou zavolat hasiče, jak jim hasiči mohou pomoci a další důležité informace. Dále si mohly pomocí jednoduchých hasebních prostředků „uhasit“ domeček a prolézt tunelem.

Video z akce :

© 2010 - 2018 SDH Tišnov, web Ing. Tomáš Herrman, Ph.D.